מאמרים

סדנת נקודת אמת יוצאת לדרך

מה זה נקודת אמת?

"נקודת אמת" זהו המסע של כל אחד ואחת מאתנו אל עבר הנקודה הפנימית שבו, אל תוך גילוי הנקודה הנסתרת שבנבכי נפשו.
נקודה זו אינה ידועה לאדם במרוץ החיים, ועל האדם לעצור ולחפש אותה ולברר אותה מתוך נפשו.
בסדנה בת 20 מפגשים עובר המשתתף תהליך חוויתי, תוך לימוד מעמיק וקבלת כלים מעשיים להתמודדות בריאה במהלך חייו ולעבודה הרוחנית הייחודית לו עצמו – זוהי "נקודת האמת" שלו.  

שורש הרצון באדם
נקודת אמת היא שיטה ייחודית, היונקת ומחוברת לתורה הקדושה ולדרך החסידות. על מנת שנוכל להבין את אופן העבודה בסדנת נקודת אמת,
עלינו להבין תחילה את הרבדים הנפשיים המפעילים
אותנו בחיינו, ומתוך כך נוכל להגיע לעבודה אמיתית על הנפש.

עץ ושורשים

ה'מסלול' הנפשי והעבודה העצמית אותם חווים המשתתפים בסדנה, הינם מאוד מדוייקים, ומגיעים עד שורש הרצון. שורש הרצון הוא למעשה הדבר הכי ראשוני באדם, ומלווה אותו מרגע צאתו לאוויר העולם ובמהלך כל שנות חייו. מהמקום הפנימי של שורש הרצון משתלשלים כל גופי התודעה:

גוף3אנרגיה 3רגש3מימרא מחשיכה3רצון
                       

מה זה מימרא מחשיכה?
המימרא המחשיכה הוא מקום ההסתר והמסך שבתודעתנו. מקום זה מסתיר למעשה את הרצון האמתי והטהור שבאדם. המימרא המחשיכה היא הדימוי העמוק ביותר שלנו על עצמנו. אולם, למרות היותה רק דימוי – היא הנקודה העיקרית המניעה את חיינו ומפעילה אותנו. הנקודה המחשיכה באה ממקום של חסרון, וגוררת אחריה  (כפי שניתן לראות בשרטוט לעיל) תגובה של רגשות, המשפיעים על האנרגיות שלנו ועד השפעה על הגוף הפיזי ממש.
בנקודת אמת נצא למסע אל תוך הנפש, בו יגלה כל אחד, את המימרא המחשיכה המדויקת וספציפית לו, המחשיכה לו, לאורך חייו את הרצון האמיתי והטהור שלו, וגורמת לו לפעול מתוך דימוי עצמי שלילי על עצמו, מתוך מקום של חסרון.

דלת נפתחת
כלי עבודה

רק כאשר האדם נוגע בשורש הרצון, מלווה בכלים הנכונים לעבודה פנימית, הוא מסוגל לזהות את הסיבות להתנהגותו, להכיר אתrolex replica watches כוחות הנפש הפועלים בו. נקודת אמת אינה לימוד חיצוני ותיאורטי בלבד, אלא היא סדנה המובילה את האדם אל נבכי נפשו פנימה, ויוצרת בו רשמים חווייתיים אמיתיים. הרושם אותו חווה המשתתף הינו כה עמוק ומשמעותי, ולכן יהווה לו כלי לעבודה רוחנית לכל חייו. נקודת אמת מפגישה אותנו עם החסרונות הפנימיים הגדולים ביותר בתוכנו, אותם אנו מנסים 'למלא', באופן בלתי מודע, דרך אורח חיינו ופעולותינו.

זיהוי החיסרון
הכרות עם החיסרון השורשי מביאה את האדם לידי תובנות פנימיות אמיתיות, המלוות בחוויות אישיות, עד לנקודה בה הוא מבין כיצד פעולותיו ובחירותיו לאורך חייו – הן הגורמות לו לחוות את המציאות כשלילית, ומובילות אותו למקומות חשוכים וכואבים בנפשו.

אותם מקומות חשוכים עד מהרה משתלשלים ומגיעים לעתים לרבדים רגשיים, אנרגטיים ופיזיים, המתבטאים כרגשות עזים שליליים (כעס, שנאה, קנאה, תסכול, ייאוש וכדו'), ואף למחלות פיזיות ל"ע.

בנקודת אמת נלמד מה היא הדרך להתמודדות עם המטענים הרגשיים בחיי היום יום, ומה עלינו לעשות במצבי חירום בהם התעוררו רגשות שליליים בעוצמה מירבית. נקודת אמת מביאה אותנו למקום בו נהיה מסוגלים להתבונן על הדפוסים המנהלים אותנו מתוך מקום עמוק יותר ולחדור אל שכבות התודעה עד לשורש הרצון המפעיל אותנו.

הצטרפו למאות האנשים המעידים על מהפך ושינוי אמיתי בחייהם!

מהרו להירשם – והתחילו בשינוי אמיתי.
הסדנה הקרובה תתקיים אי"ה בחודש אדר תשע"ח בירושלים!!!
הנכם מוזמנים למפגש המבוא של הסדנה, ללא עלות - כ"ח טבת 15/1/18 (יש להירשם מראש).
המפגש יתקיים ב"תמך" בנין "שערי העיר" רח' יפו 216, קומה 9, 20:00 בערב.

  

900 ₪ הנחה - לנרשמים מוקדם!
מהרו להירשם, מס' המקומות מוגבל

לפרטים והרשמה:
 052-7655161

www.nekudatemet.co.il

..

:

evolotion

כניסת חברים