אודותינו

asher12

 

 

שיטת נקודת אמת פותחה על ידי הרב אשר אליהו גרליץ בעקבות שנים של נסיון בטיפול באנשים ורצון לפתור את הבעיות מהשורש, להגיע למקום העמוק ביותר בנפש האדם, ממנו נובעים כל הרגשות שלנו, הדרך לשם עברה דרך חכמת החסידות, פנימיות התורה ובעיקר כתביו של בעל הסולם זצ"ל. 

 

הרב אשר אליהו גרליץ מטפל ותיק ברפואה משלימה, מרצה במכללת "אילמה" לרפואה משלימה ובכל רחבי הארץ בנושאי פנימיות התורה וחסידות,זוגיות, חינוך ילדים וכן מנהל תלמוד התורה בישוב 'אור הגנוז'.

 

יחודו של הרב אשר אליהו גרליץ הוא באופן הטיפול המבין והרגיש, ויכולת הראיה אל נבכי הנפש של האדם.

נקודת אמת היא שיטה מעמיקה ומדויקת המאפשרת לכל אדם להרחיב את המודעות שלנו ולשנות את צורת ההתבוננות שלנו  באופן שמשפיע על כל רבדי החיים ובעיקר על התקשורת עם הסביבה ומערכות היחסים שלנו.

 

נקודת אמת היא שיטת טיפול והיא גם דרך חיים, שפה חדשה שהלימוד שלה מגלה לנו עוד ועוד רבדים בעצמנו, אנחנו מגלים את השורש ממנו נובעים הרגשות שלנו, את הרצון המחשיך שלנו ומעמיקים את ההבנה שלנו את עצמנו ותוך כדי כך מגלים שיש לנו זכות בחירה, שאנחנו יכולים לצאת מן החושך וללמוד לחיות באור.

 

החיבור אל נקודת הנשמה, הנקודה בה רצון ה' הוא זה שפועל מתוכנו, מאפשר לשפע לזרום דרכנו אל העולם מאפשר הכלה של עצמנו ושל הסובבים אותנו ומגלה את הרצון האמיתי שלנו - לחיות מתוך השפעה, מתוך רצון להיטיב לעצמנו ולזולת ומאפשר לו להגשים את היכולות הטמונות בו ואת העוצמות שאיתם הגיע לשליחות בעולם.

 

הרב ומשפחתו גרים בישוב השיתופי "אור הגנוז" ורואים בדרך השיתופית את מהות חיינו ופועלים ע"מ לבנות חברה בריאה בדרך של "ואהבת לרעך כמוך" שהקנה בעל הסולם.

 

evolotion

כניסת חברים